Pvc sheet interior door manufacturing

  • PVC kapılar kolay temizlenir ve az bakım gerektirir.
  • Ses yalıtımına oldukça fazla katkısı vardır.
  • Alüminyum ve ahşap ile birlikte kullanılır.
  • Ses yalıtımı haricinde ısı yalıtımına da katkısı vardır. Az da olsa yakıt tasarrufu sağlar.
  • PVC kapılar klor içerir. Bu sayede olası durumlarda kapı alev alırsa hiçbir müdahaleye gerek kalmadan kendisi sönecektir.
  • Isıya ve neme oldukça dayanıklıdır.
  • Şişme ve kabarma yapmaz. Oldukça kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilmiştir.

PVC KAPI ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR.

PVC kapıları alırken dikkat edilmesi gereken bazı şeyler vardır. İlk olarak PVC kapıların soğuk pres yapılıp yapılmadığının bilinmesi gerekir. Eğer ki soğuk pres yapılmayıp sıcak pres yapılmışsa sıcaklık durumlarında eğilmeler meydana gelebileceği için kapı montaj sonrasında kasaya tam oturmayabilir. Bunun yanında kapının yapıldığı ağaç cinsi ve kapı kalınlığı da seçim yapılırken dikkat edilmesi gereken diğer bir noktadır. Sandviç kasa olmayan kasalar sadece mdf’den yapılır ve vida tutma konusunda sıkıntılar yaşanabilir. Bu sebeple kapının kanadını tutan menteşeler zamanla yerlerinden ayrılır ve düşer. Bu tür sorunların yaşanmaması için de sandviç kasalı kapı modellerinin tercih edilmesi daha uygundur.

Şık görünümü, kaliteli malzemeler ile üretilen membran pvc kapılar, uzun süredir çok tutulan modeller arasında. Tosya ahşap farkı ile en iyi kapılar sizinde hakkınız.Membran pvc kapı, kanserojen madde içermez, PVC’den üretilir.Aslında diğer adı da pvc kapıdır. Yüksek ısının mdfye uygulanması sonucu üretilmektedir.  Ürettiğimiz membran pvc kapılar ısı ve suya karşı önemli derecede dayanıklıdır. Genellikle lake, ahşap, laminant kapılara göre daha kalın bir yapıya sahiptir.Aşağıda elimizde bulunan kapı modellerini inceleyip, kodlarını görebilirsiniz.

About ComfoTURK